Łoje Cup 2020

W środku lata 26 lipca nad zalewem Łoje została rozegrana już 5 edycja Spławikowych Zawodów Wędkarskich Łoje CUP.

Image 15

W tym roku zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach - wyczynowej i rekreacyjnej.

O godzinie 6.00 Prezes naszego koła przywitał zawodników. Po omówieniu zasad i losowaniu przystąpiono do przygotowań, aby o godz. 8.00 rozpocząć płociowe zmagania.

Image 02

W kategorii rekreacyjnej - wędka z kołowrotkiem rywalizowało 4 wędkarzy, a w kategorii wyczynowej 24, podzielonych na 2 sektory.

W tym roku dała o sobie znać malutka płotka i trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami żeby wyselekcjonować największe ryby.

Image 58

Najlepiej poradził sobie reprezentant naszego koła kol. Zbigniew BAJNO, który z wynikiem 7035 pkt, zwyciężył w sektorze A i nie dał najmniejszych szans konkurencji.

sekA

W sektorze B najlepszy był kol. Sławomir Lewandowski uzyskując wynik 4840 pkt.

sekB

Łączne i średnie wyniki w obudwu sektorach były porównywalne. Poniższy wykres obrazuje wyniki na poszczegółnych stanowiskach. Stanowisko nr 6 znajdowało się od strony zapory i numeracja zmierzała w kierunku płytszej części.

wykres

Pełna klasyfikacja przedstawia się następująco:

wyniki

W kategorii rekreacyjnej najlepszy okazał się kol. Andrzej NOWAKOWSKI zwyciężając wynikiem 1255 pkt.

rekreac

Zwycięzca kategorii wyczynowej kol. Zbigniew Bajno otrzymał pamiątkowy puchar, a zawodnicy do 6 miejsca, nagrody rzeczowe.

Image 16

Image 20

Image 31

W kategorii rekreacyjnej dla 3 najlepszych zawodników były puchary i nagrody rzeczowe.

Image 35

Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłą koleżeńską atmosferę. Zapraszamy na kolejne zawody 30 sierpnia.